האמת שאבדה - שקרים בנוגע להיסטוריה של האיחוד הסובייטי

האמת שאבדה (5)

  • 52 שנה לפני שהאמת התגלתה.

מסע ההטעיה של הנאצים בנוגע לאוקראינה לא נמוג עם תבוסת גרמניה הנאצית במלחמת העולם השניה. שקרי הנאצים אומצו ע"י ה-CIA (סוכנות הביון האמריקאית) וה-M15 (סוכנות הביון האנגלית), ולשקרים הנאצים הובטח תמיד מקום בולט במלחמת התעמולה נגד האיחוד הסובייטי. ציד המכשפות המק-קארטיסטי האנטי קומוניסטי, אחרי מלחמת העולם השניה, שגשג גם הוא בזכות ההגדות אודות המיליונים שמתו מרעב באוקראינה. ב-1953 ספר בנושא זה פורסם בארה"ב. כותרתו של הספר הייתה 'מעשים מלוכלכים של הקרמלין' (Black Deeds of the Kremlin). פרסום ספר זה מומן ע"י פליטים אוקראינים בארה"ב, אנשים אשר שיתפו פעולה עם הנאצים במלחמת העולם השניה ואשר להם השלטון האמריקאי העניק מקלט פוליטי, אנשים שהוצגו בפני העולם כ-'דמוקרטיים'.

כאשר ריגן נבחר כנשיא של ארה"ב והחל את מסע הצלב שלו נגד הקומוניסטים בשנות ה-80, התעמולה בקשר למיליונים שמתו באוקראינה זכתה לתחייה מחודשת. ב-1984 פרופסור מאוניברסיטת הארווארד פרסם ספר בשם 'חיים אנושיים ברוסיה' (Human Life in Russia) אשר חזר על כל הידיעות השקריות שהעיתונות של הרסט הצמיחה ב-1934. וכך היה שבשנת 1984 פגשנו בזיופים ושקרים נאצים השייכים לתקופת שנות ה-30. הפעם, תחיית הזיופים והשקרים הנאצים התקיימה בחסות "מכובדת" של אחת האוניברסיטאות האמריקאיות. אבל לא בכך הסתיים העניין. על אותו הנושא ב-1986, כבר התווסף עוד ספר בשם 'קציר של צער' (Harvest of Sorrow) כתוב ע"י חבר לשעבר בשירות החשאי הבריטי, רוברט קונקווסט, עכשיו פרופסור באוניברסיטת סטאמפורד בקליפורניה. עבור "העבודה" שלו על הספר, קונקווסט קיבל 80 אלף דולר מ-'ארגון הלאומי האוקראיני'. אותו ארגון שילם גם עבור סרט, באותה השנה ונושא אותו השם, אשר, בין היתר, הכיל חומר ששימש, מן הסתם, את הספר של קונקווסט. עד המועד הטרי הזה , מספר האנשים שבארה"ב נחשבו כי מתו באוקראינה בגלל רעב ["התעדכן"ו-] טיפס עד ל-15 מיליון!

מכל מקום, המיליונים אשר עליהם נאמר כי מתו באוקראינה מהרעבה לפי העיתונות של הרסט באמריקה, עד כדאי חיקוי בספרים ובסרטים, היה מידע לגמרי כוזב. העיתונאי הקנדי, דאגלאס טוטל, חשף את המרמה בצורה מדוקדקת בספר שלו 'הונאה, רעב ופשיזם – המיתוס של השמדת העם האוקראיני מהיטלר עד הארוורד' (Fraud, famine and fascismthe Ukrainian genocide myth from Hitler to Harvard : Douglas Tottle), ספר שהופיע בטורונטו ב-1987. בין יתר העובדות, טוטל הוכיח כי החומר המצולם המשמש את ההונאות למיניהן, כגון תמונות מזעזעות של ילדים מורעבים, נלקחו מפרסומים משנת 1922 בתקופה וכאשר באמת מתו מיליונים בגלל תנאי רעב ומלחמה בגלל שחיילות של 8 מדינות זרות פלשו אל תוך האיחוד הסובייטי בעת ובעונה אחת עם שיאה של מלחמת אזרחים של 1918-1921. דאגלאס טוטל מגיש את העובדות הקשורות לדיווחים על הרעב של 1934 וחושף מגוון שקרים שפורסמו ע"י העיתונים של הרסט. עיתונאי אחד אשר לאורך זמן שלח דיווחים ותצלומים מאזורים משוערים כאזורים מוכים מחסור חמור היה תומס וולטר, אדם שרגליו מעולם לא דרכו על אדמת אוקראינה ואפילו במוסקבה שהה בקושי חמישה ימים ותו לא. עובדה זו נתגלתה תודות לעיתונאי לואיז פישר, הכתב במוסקבה של העיתון האמריקאי 'האומה' (The Nation). בנוסף לכך, פישר גילה גם שהעיתונאי בשם פארוט, ממש הכתב האמיתי של עיתונות הרסט במוסקבה, שלח להרסט דיווחים, שלא פורסמו אף פעם, על היבול המצוין שהושג בחקלאות של איחוד הסובייטי ב-1933 ועל ההתקדמות באוקראינה. טוטל מוכיח באותה המידה שהאיתונאי שכתב את הדיווחים על המחסור החמור לכאורה באוקראינה, 'תומאס וולקר', היה בעצם מכונה רוברט גרין והיה אסיר נימלט מבית-סוהר בקולוראדו! הווקר הזה או הגרין הזה נעצר כאשר הוא חזר לארה"ב ובהופיעו בפני השופט, הוא התוודה בכך שבכלל לא הייה באוקראינה. כל השקרים בנוגע למיליונים המתים מרעב באוקראינה בשנות ה-30, במחסור חמור שכביכול תוכננן ע"י סטלין נחשפו סופית רק ב-1987! הרסט, הנאצים, הסוכן המשטרתי קונקווסט ואחרים פיקחו על המינון במספרים של מיליוני אנשים ונשים באמצעות רמאויות גלומות מאחורי השקרים והדיווחים הכוזבים שלהם. עד עצם היום הזה, למרות הגילויים החושפים ואפילו אחרי 1987, הסיפורים של הרסט הנאצי ממשיכים עדיין להיות ממוחזרים שוב ושוב בספרים מפורסמים מחדש, הכתובים ע"י יוצרים לשירות תועלתם של אינטרסים לטובת אגפים פוליטיים ימניים.

העיתונות של הרסט, בהיותה בעלת עמדות של שליטה בלעדית במדינות רבות במרחב האמריקאי ובהיותה בעלת סוכנויות-חדשות ברחבי כל העולם, שימשה למגפון אדיר של הגסטאפו. בעולם הנשלט באמצעות הון מונופוליסטי, העיתונות של הרסט יכלה בהחלט להשתמש בשקרים של הגסטאפו ולהפוך אותם ל-"אמיתות" הנפלטות מתוך עשרות עיתונים, תחנות רדיו, ולאחר מכן גם מתוך תחנות טלביזיה, על-פני כדור הארץ. כאשר הגסטאפו נעלם, המהות המלוכלכת של התעמולה שלו נגד הסוציאליזם והאיחוד הסובייטי [ועף על פי הבסיס הנאצי של תעמולת הגסטאפו המת וכתוצאה מכך על אף הסיום טבעי בעשייה שלו] המשיכה לחיות ללא כל שוני. ה-CIA החליף משמרת עם הגסטאפו תוך אימוץ תעמולה הנאצית בתור אפוטרופוס חדש. מאז שהגסטאפו נעלם, מסע ההסברה האנטי-קומוניסטי של העיתונות האמריקאית לא דעך בצורה הקטנה ביותר. העסקים נמשכו כרגיל, קודם בטיפול של הגסטאפו ואחר כך בטיפול של ה-CIA. (הערה: ה-CIA ,כך מסתבר, אוגר את המידע העיקרי שלו ממקורות מודיעין וגיוס צוותים של SD ו-SS תחת פיקוד ריינהארט גאהלן [Reinhard Gehlen] – ראה את העבודה של פיליפ א. פנאג'יו – Stalin and Yezhov, An Extra-Paradigmatic view ).


מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s